Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İdarə və müəssisələr, bələdiyyələr və inzibati ərazi dairələri üzrə nümayəndəliklər

İDARƏ VƏ MÜƏSSİSƏLƏR

S/s İdarə və müəssisənin adı Rəhbəri Telefon nömrəsi
1 YAP rayon təşkilatı İlkin Əliyev 020-296-62-19
2 Maliyyə idarəsi Etibar Hacıyev 020-296-60-05
3 Təhsil şöbəsi Gülağa İsgəndərov 020-296-60-60
4 Mərkəzi Xəstəxana Ruslan Nemətov 020-296-60-40
5 Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi Emil Kamilov 020-296-62-82
6 Statistika İdarəsi Qoşqar Niftəliyev  020-296-62-51
7 Məşğulluq Mərkəzi   020-296-62-23
8 DSMF Zərdab rayon şöbəsi   020-296-63-66
9 Ağdaş Regional Mədəniyyət və Turizm şöbəsinin Zərdab nümayəndəliyi Urfan Əhmədov 020-296-60-61
10 Gənclər və İdman İdarəsi Ələkbər Kərimov 020-296-60-32
11 Poçt Əsgər Bağırov 020-296-60-36
12 Telekommunikasiya Qovşağı Samir Əlizadə 020-296-60-10
13 Baytarlıq İdarəsi Mənsim Pənahov 020-296-63-78
14 Suvarma Sistemləri İdarəsi Əhliman Kərimov 020-296-60-04
15 Sukanal İdarəsi Romir Nəcəfov 020-296-62-38

   

BƏLƏDİYYƏLƏR

S/S Bələdiyyələrin adları Bələdiyyə sədrlərinin soyadı və adı
1 Bəyimli   
2 Bıçaqçı  
3 Birinci Alıcanlı (Birinci Alıcanlı, İkinci Alıcanlı, Cilovxanlı)  
4 Çallı  
5 Dəkkəoba  
6 Dəli Quşçu  
7 Əlibəyli (Əlibəyli, Allahqulubağı)  
8 Əlvənd  
9 Gəlmə (Gəlmə, Salahlı)  
10 Gödəkqobu  
11 Xanməmmədli (Xanməmmədli, Hüseynxanlı)  
12 İsaqbağı (İsaqbağı, Böyük Dəkkə   
13 Kəndəbil (Kəndəbil, Ağabağı, Nəzəralılı, Şıxbağı)  
14 Körpükənd  
15 Qaravəlli  
16 Qoruqbağı  
17 Məlikli (Məlikli, Burunlu)  
18 Məlikumudlu  
19 Məmmədqasımlı  
20 Otmanoba  
21 Pərvanlı  
22 Sarıqaya  
23 Şahhüseynli  
24 Şəftəhal (Şəftəhal, Aşağı Seyidlər)  
25 Yarməmmədbağı (Yarməmmədbağı, Lələağacı)  
26 Yuxarı Seyidlər (Yuxarı Seyidlər, Siləyli)  
27 Zərdab (Zərdab, Təzəkənd, Qoşaoba)  

 

İNZİBATİ ƏRAZİ DAİRƏLƏRİ ÜZRƏ NÜMAYƏNDƏLİKLƏR

S/S Nümayəndəliklərin adı Nümayəndənin soyadı və adı
1 Alıcanlı Abbasov Cavanşir
2 Bəyimli qəsəbə Məmmədov Fikrət
3 Bıçaqçı Yusifov Ruhulla
4 Çallı Umudov Kərim
5 Dəkkəoba İsayev Ramiz
6 Dəli Quşçu Ağayev Elman
7 Əlibəyli Muradov Əlvan
8 Əlvənd Rəhimli Adəm
9 Gəlmə Qasımov Tahir
10 Gödəkqobu Novruzov Xətai
11 Hüseynxanlı Əliyev Zamil
12 İsaqbağı Kərimov Köçəri
13 Körpükənd Məhərrəmov Alıkişi
14 Məlikli Hüseynov Şamo
15 Məlikumudlu Novruzov Ağaverdi
16 Məmmədqasımlı Müzəffərov Mətləb 
17 Otmanoba Zülfüqarov Rəşad 
18 Pərvanlı Abdulxalıqov Məmmədağa
19 Qaravəlli  
20 Qoruqbağı İsgəndərov Oqtay
21 Qoşaoba Feyzullayev Tapdıq
22 Şahhüseynli İsayev Abubəkir
23 Sarıqaya Mustafayev Mustafa
24 Şəftəhal Xəlilov Ramil
25 Şıxbağı Xəlilov Rauf
26 Yarməmmədbağı Həsənov Cavid
27 Yuxarı Seyidlər Qubanov Əlif
28 Zərdab şəhər Əliyev Əli

 

Keçidlər